• Türkçe
  • English

ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ,DEFİNE DEDEKTÖRÜ,AREX XP PRO 17

Price: Call for Pricing

Ask a question about this product

 SATILIK DEDEKTÖR,AREX-17-PRO

DEFİNE DEDEKTÖRÜ,ALAN TARMA HEDİYELİ YEDEK BATARYA İŞARETLER KİTABI VE DERİN ARAMA BAŞLIĞIYLA BERABER....2-990 

 EKRANLI DEDEKTÖR,AREX 17 Bütün dünya'ya ingilizce,arapça,farsça ve türkçe sunulan AREX 17 SATILIK DEDEKTÖR serisinin LCD ekranlı ve görüntülü en gelişmiş pratik kolay kullanımı net ayrım özelliği her türlü DEFİNE ARAMADA arazi şartlarında özellikle kayalık madenli ve kumsal alanlarda derin arama başlığı sayesinde 4 metre net 7 mt derinlikten algılama ve tespit yapabilme özelliğine sahiptir.

 EKRANLI DEDEKTÖR,AREX 17 ile genel arama modunda bulunan metal yada yer altındaki tünel girişleri mahsen, oda, kuyu gibi görünürlügü kaybolmuş yerleri grafikler çizerek merkezini bulmanızı sağlamaktadır. TEK TUŞLA ayrım moduna geçerek bulunan objenin ne oldugunu cihazın ekranında yazı grafik ve farklı ses ile bizlere ekranında göstermektedir.

 

 DEFİNE ARAMADA,AREX-17 ekranlı dedektörler serisinden birini isterseniz gelmeden tüm banka kredi kartına 12 taksitle alabilirsiniz.Ofisimizdeki büyük mağazadaki deneme stantlarımızda isterseniz arazideki deneme ve eğitim yerinde cihazın özelliklerini müşteri temsilcileriyle beraber deneyebilir test edebilirsiniz.

 

AREX 17 tek para aramalarında 26*30 küçük arama başlığıyla tek paraları ıskalamadan 70 cm gibi derinlerden sizlere bulabilme   imkanı sağlar.

 

MEBRAN GÖRÜNTÜLERİ
alt

alt

DERİNLİK


alt

KIYMETLİ

alt

BOŞLUK

alt

DEĞERSİZ

SATILIK DEDEKTÖR,AREX 17 LCD EKRANLI DEDEKTÖRÜN
EMSALLERİNDEN FARKLI ÖZELLİKLERİ

1) DEFİNE ARAMA DEDEKTÖRÜ,Arex 17 nin kullanımı taşıması üstün ayrım özelliği sayesinde daha net sonuca ulaşabilir.Arazide kullanırken sizleri yormaz çok kısa zamanda geniş,çalılık,taşlık alanları istediğiniz gibi araştırabilirsiniz.Arex 17 ekranlı dedektörler serisinden istediginizi kiralayarak alabilirsiniz.

3)DERİN DEDEKTÖR,Arex 17 nin toprak altındaki metalleri tek tuşa bastığınızda ALTIN yazarak grafik ve sesli bir şekilde ekranında görebilirsiniz aynı zamanda sol taraftaki barlar sayesinde tam merkezini bulabilmenizi sağlamaktadır. Altın dedektörleri serisinin önemli farktörlerinden biri  kullanımı kolay ve pratik olmasıdır.

 

4) ALTIN ARAMA DEDEKTÖRÜ,Arex 17 nin ayrım modunda gümüş,bronz,tunç,bakır gibi değerli metalleri farklı ses tonunda KIYMETLİ diye yazıyla yazarak grafik ve bar ikonlarıyla net şekilde anlayabilir ve tam merkezini bulabilirsiniz. Aynı zamanda derinlik bölümündeki ölçüleri girdiginizde Arex 17 sizlere otamatik olarak derinligini ekranında görebilirsiniz.

5) GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR,Arex 17 nin yine en büyük özelliklerinden biri genel aramada bulduğunuz metali cihazın ekranında grafikler çizerek net anlamamızı sağlamaktadır. Ayrım modunda ise demir,çivi,teneke parçaları gibi değersiz metalleri yazıylada değersiz diye yazabilmesi ve bunların tamamını cihazın ekranında görebilirsiniz.

 

7) ALTIN AYRIMLI,Arex 17 nin gece aramaları için ışık ayarı sesli aramalar için ses ayarı isterseniz sesi kulaklığa alabilirsiniz. Yazılarla da bulunan objeleri tanımlama özelliği yedek bataryasıyla birlikte 20 saatin üstünde kullanım imkanı sağlamaktadır  hertürlü darbelere karşı özel korumalı şık bavul çantası ve hediye seçenekleri sayesinde emsallerinden her zaman daha çok tercih edilen model olmuştur. Ful set halinde verilen arex 17 dedektör fiyatının içindedir.

 alt